Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 96 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 134 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 160 |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | Button Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴






