Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Полювання |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 127 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 146 |
| Матеріал ручки | Метал, Дерево |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 252 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴




