Складаний ніж Grand Way WK 19051
Grand Way прагне йти в ногу з часом і тому постійно оновлює свій асортимент актуальними моделями. Наші нові складні EDC ножі поєднують у собі сучасний дизайн, надійність і функціональність, що робить їх ідеальними інструментами для повсякденного використання.
Головні переваги ножа Grand Way WK 19051:
Якісні матеріали. Клинок з високоякісної сталі D2 забезпечує довговічність та чудову гостроту, а руків’я з накладками з титанового сплаву 6AL4V Titanium додає легкості та міцності. Сталь D2 та титановий сплав – ознаки ножа високого класу
Простий та виключно надійний замок типу frame lock забезпечує безпечне використання ножа у будь-яких умовах.
Клинок близькой за своїм профілем до spear piont. Такий ніж дозволяє дуже точно та ефективно щось прокалувати, але й різати він буде дуже добре. Особливо, враховуючи те, що він зроблений із сталі D2.
Елегантний та функціональний сучасний дизайн. Практична конструкція, в якій використано всі сучасні актуальні технічні рішення.
Перед вами якісний та зручний сучасний ніж високого класу призначений для повсякденного використання. Він може стати дуже корисною покупкою, яка прослужить вам довгі роки і принесе багато користі та задоволення від застосування.
Користуватися EDC інструментом такої якості легко та приємно. Купуючи Grand Way WK 19051, ви не витрачаєте гроші на ніж, ви витрачаєте їх на себе! Якщо ж ви купуєте такий ніж на подарунок, ви можете бути точно впевнені, що даруєте щось справжнє, якісне та гідне ваших дружніх відносин.
Зрештою, мати при собі складаний ніж високої якості та ще й зроблений з кращих матеріалів – просто престижно. Будь-яка людина, яка знається на темі, високо оцінить ваш ніж з першого погляду.
Будьте готові!
За порогом будинку на вас чекає світ повний подій та постійних змін. Завжди носіть із собою легкий, зручний та компактний EDC ніж. Він не вирішить всіх ваших проблем, але допоможе завжди бути готовим до будь-яких дрібних повсякденних несподіванок і реальних викликів. Нехай ваше повсякденне життя стане комфортнішим та безпечнішим, а кожна справа – успішною. Grand Way WK 19051 допоможе вам у цьому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | D2 |
| Маса, г | 121 |
| Матеріал ручки | 6AL4V Titanium |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 822 ₴






