
Окуляри захисні Pyramex Ever-Lite (light gray) H2MAX Anti-Fog, світло-сірі напівтемні
650 ₴
- В наявності
- Код: PM- EVER-LG1M
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практично невагомі захисні окуляри
Захисні окуляри Ever-Lite від Pyramex (США)[ е вер-ла йт]
trong>Характеристики:p> >
Особливості:
- це дуже легкі окуляри (за допомогою композитних матеріалів виробникові вдалося зменшити вагу цієї моделі до 22 грамів);
- на кінчиках дужок передбачені отвори для кріплення до аксесуарів.
- H2MAX anti-fog - поліпшений захист проти запотівання
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- Exceeds ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
Параметри:
| Товщина лінзи | 1,8 мм |
| Розмір оправи | 134,3 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 79,6 x 43,3 мм |
| Ширина моста | 11,2 мм |
| Вага | 22 г |
Сфери застосування:
- велосипедні окуляри
- окуляри для полювання
- окуляри для мотоциклістів
- окуляри для їзди на квадроциклі;
- окуляри для бігу
- стрілецькі окуляри
- різні види спорту
- захисні окуляри для робітників;
і так далі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Захист від заповнення | Анті-Fog покриття |
| Захист від ультрафіолетового проміння | UV400 |
| Захист від подряпини | Супроводжуюче покриття |
| Локальний покрив | Без дзеркального покриття |
| Накреслення ущільнювача | Без ущільнювача |
| Підвищена вразливість | Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Полікарбонат, ударопронний |
| Степінь затемнення | Светлые, Темні, Універсальний |
| Тип оправи | Напівправа |
| Колір лінз | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




