Егерь-1М
Солідний універсальний легкий і міцний ніж із клинком класичної форми, що має широкі увігнуті лінзоподібні спуски, що утворюють тонке лезо, що чудово ріже. Демонструє чудові різальні якості. Тому в умілих руках стає вельми серйозним інструментом. Клинок із товщиною обуха 2,3 мм має повноцінну гомонь, що надає йому додаткової міцності. На неширокому фальшлезі нанесене невелике пилоподібне заточування, яке дає змогу надпилювати кістки, хрящі або чистити луску спійманої риби. Класична форма колодки підкуповує: вона зручна навіть для великої руки впевнено та міцно лягає в будь-яку долоню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саро |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 137 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Марка стали клинка | 65x13 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Нейлон |
| Обробка ручки | Матова |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Сертифікат | <p><span style="color: #0000ff;"><a href="/IMG/eger.jpg" target="_blank"><span style="color: #0000ff;">Сертифікат ніж Саро Егерь</span></sp></sp> |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип | Не складані |
| Тип клинка | Боуї |
| Тип різальної крайки | Гладке лезо |
| Колір клинка | Світлий |
| Колір колодки | Коричневий |
| Колір чохла/ніжний | Чорний |
| Чохол/ножини | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴




