Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саро |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 106 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка стали клинка | 65x13 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Нейлон |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Немає |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Обробка ручки | Матова |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Сертифікат | <p><span style="color: #0000ff;"><a href="/IMG/lisa.jpg" target="_blank"><span style="color: #0000ff;">Сертифікат ніж Саро Лиса</span></sp></sp> |
| Твердість клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість леза | 55-57 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип | Не складані |
| Тип заточування | Plain |
| Тип різальної крайки | Гладке лезо |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 4 |
| Колір клинка | Світлий |
| Колір колодки | Коричневий |
| Колір чохла/ніжний | Чорний |
| Чохол/ножини | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴






