Ніж Сапер
Є ножем виживання в екстремальних ситуаціях під час походів, подорожей, використовується як інструмент під час рятувальних робіт, при технігенних і природних вакуумах. Жорстко- фіксований клинок є багатофункціональним і може слугувати лопаткою, пилкою для дерева або сокирою. На клинку розташований гайковерт, біля основи колодки розміщений пристрій для ламання дроту.
Макс. ширина клинка mm: 90
Довжина ручки mm: 120
Ширина колодки (в ст. частинки) mm: 40
Товщина колодки (в ст. частинки) mm: 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саро |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 240 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали клинка | 65x13 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Нейлон |
| Обробка ручки | Матова |
| Загальна довжина | 390 мм |
| Сертифікат | <p><span style="color: #0000ff;"><a href="/IMG/saper.jpg" target="_blank"><span style="color: #0000ff;">Сертифікат ніж Саро Сапер</span></sp></sp> |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип | Не складані |
| Тип клинка | Знижене вістря |
| Тип різальної крайки | Гладке лезо |
| Колір клинка | Світлий |
| Колір колодки | Коричневий |
| Колір чохла/ніжний | Чорний |
| Чохол/ножини | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 983 ₴




