
Ніж Boker Applegate-Fairbairn Combat II Black
10 330 ₴
- В наявності
- Код: 23730070
Boker Manufaktur Solingen — ножі найвищого класу! З 1869 року й досі виробляються на фабриці Boker у місті Золінген, Німеччина.
На початку 80-х минулого століття знаменитий збройовий конструктор Двигун армії США Рекс Еплгейт (Rex Applegate, 1914-1998 рр.) у тісній співпраці з Вільямом Евартом Фейрбейрном (William E. Fairbairn, 1885-1960 рр.) винайшов бойовий ніж. Applegate-Fairbairn, який був поліпшеною версією знаменитого ножа Fairbairn-Sykes. Під час Другої Світової війни Еплгейт і Фейрбейрн спільно зусиллями проаналізували слабкі місця ножа Fairbairn-Sykes (напр. злаго вістря клинка, неможливість визначити положення клинка на дотик), результатом цієї роботи над помилками став ніж Applegate-Fairbairn. Компанія Boker випускає різні варіації цього знаменитого ножа.
A-F Combat є найпопулярнішою версією ножа Applegate-Fairbairn. Причиною цього стали безрецендентна надійність і зручність. Колодка виготовлена з матеріалу Дельрін, посиленого скловолокном, анатомічної форми для впевненого утримання в руці. Наявність отвору для темляка робить ніж ще зручнішим і безпечнішим у користуванні. Невелика гарда, вигнута в бік клинка, виключає можливість зісковзування долоні під час силової роботи та травмування пальців. За допомогою сталевих вантажів, розміщених у колодці, загальний баланс ножа зміщений назад — від клинка в бік руки. Потужний клинок із двостороннім заточуванням має довжину 15 см і ширину приблизно 2,5 см на більшій своїй частині, виготовлений зі сталі 440 °C із загартування до 58 стравниць за шкалою Роквелла. На клинку з піскоструминним обробленням методом травлення нанесені автографи дизайнерів Rex Applegate і W. E. Fairbairn. Ніж комплектується пластиковими піхвами (Кайдекс).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120543B |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Rex Applegate |
| Довжина клинка, мм | 150 |
| Довжина загальна, мм | 272 |
| Комплектація | Ножни (1), Кріплення для піхви (1) |
| Мoдель. | Applegate-Fairbairn Combat, Applegate-Fairbairn Combat |
| Марка стали клинка | 440C |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 440C |
| Матеріал накладки/ручки | Делрин |
| Матеріал руків'я | Делрин |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Пластикові Kydex |
| Обробка клинка/Покриття | Лійка |
| Загальна довжина | 272 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові Kydex |
- Ціна: 10 330 ₴


