Ніж Cold Steel Kobun є яскравим представником тому що «boot-knife» — ножів, які часто переносяться закріпленими на нозі у зв'язці з черевиком. Ця модель примітна насамперед клинкою в стилі «танто». Профіль ножа повністю повторює модель Cold Steel Master Tanto за винятком істотно тоншого клинка для зручності в носінні. В іншому, це такий самий потужний клинок із посиленим наконечником.
Для виготовлення клинка лінійки Kobun використовується корозійностійка сталь японського виробництва AUS-8A, яка виготовляється спеціально для американської компанії Cold Steel.
Ручка виготовлена з міцного та комфортного в утриманні еласто-полімеру Kray-ExTM (стара назва — Kraton). У модельному ряді є ножі, як зі звичайною різальною крайкою, так і із серейторною.
У комплекті постачаються спеціальні пластикові піхви Secure- Ex®.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-17TZ |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 140 |
| Довжина загальна, мм | 250 |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | Kobun, Kobun |
| Марка стали клинка | AUS-8 (8A) |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AUS-8 (8A) |
| Матеріал накладки/ручки | Kray-Ex™ |
| Матеріал руків'я | Kray-Ex™ |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Secure-Ex™ |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Країна виробник | Тайвань, Тайвань |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.5 |
| Паковання | Блістер, Блістер |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
- Ціна: 3 150 ₴



