У моделі Master Hunter збереглися класичні лінії та функціональний дизайн, а для реалізації використовувалися найкращі матеріали в ножовій галузі на сьогодні. Фіксований клинок Master Hunter виготовлений із високовуглецевої сталі VG-1 San Mai III та відточений вручну до голової гостроти. Накладки на колодці виготовлені з амортизувального матеріалу Kray-Ex, а завдяки глибоким насічкам на поверхні ніж не ковзатиме, якими б холодними або вологими не були руки. Крім того, Kray-Ex — матеріал, який ніколи не гниє, не дає зсідання, не тріскається, а також повністю несприйнятливий навіть до найсуворішої погоди. У комплекті з моделлю Master Hunter йдуть піхви Secure-Ex, які кріпляться практично до будь-якого ременя, рюкзака або спорядження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 114 мм |
| Товщина леза | 4.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-36JSK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 114 |
| Довжина загальна, мм | 235 |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | Master Hunter, Master Hunter VG-1 San Mai III |
| Марка стали клинка | VG-1 San Mai III |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-1 San Mai III |
| Матеріал накладки/ручки | Кратон |
| Матеріал руків'я | Кратон |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Пластикові Concealex Sheath® |
| Обробка клинка/Покриття | Без покриття |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові Concealex Sheath® |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 680 ₴





