Mini Pal і Urban Pal — маленькі кишенькові ножі-брелоки з великими можливостями. Завдяки серейторному заточуванню їх різальна крайка з легкістю/"долеє/" будь-які конверти, пачки, мотузки, ремені тощо, а зручність використання забезпечить Т-подібна ручка. Також можуть входити в екстрений набір виживання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-43NSK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 25 |
| Довжина загальна, мм | 66 |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | Pal, Pal |
| Марка стали клинка | AUS-8 (8A) |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AUS-8 (8A) |
| Матеріал накладки/ручки | Кратон |
| Матеріал руків'я | Кратон |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Пластикові Secure-Ex® |
| Обробка клинка/Покриття | Без покриття |
| Загальна довжина | 66 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Серейтор, Серрейтор |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові Secure-Ex® |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴




