Ніж Peace Maker — чудовий помічник як для мисливців, так і для прихильників активного відпочинку. Попри свої розміри, модель дуже легка та тонка. «Сканинавська» форма клинка забезпечує широкий спектр застосування, а форма різальної крайки дає змогу легко та швидко її відновити. Текстурована ручка з поперечними насічками забезпечує надійний хват і впевнений контроль. Зручна гарда запобігає випадковому зісковзуванню пальців на клинок.
За допомогою піхов Secure-Ex®, з потужною кліпсою з неіржавкої сталі, ніж легко та надійно кріпиться на поясі або спорядженні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 102 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-20PBS |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 102 |
| Довжина загальна, мм | 216 |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | Peace Maker, Peace Maker |
| Марка стали клинка | 4116 Krupp |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 4116 Krupp |
| Матеріал накладки/ручки | Поліпропілен |
| Матеріал руків'я | Поліпропілен |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Пластикові Secure-Ex® |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові Secure-Ex® |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴



