Black Fox пропонує недорогі та надійні ножі для полювання й активного відпочинку. Розміри та товщина клинка дають змогу використовувати ніж із різним навантаженням без побоювань зламати або пошкодити його. Неіржавка сталь 440A забезпечує ефективність ножа в умовах вологості. Усі ножі комплектуються традиційними шкіряними піхвами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black Fox |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF-010WD |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 110 |
| Довжина загальна, мм | 240 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | Hunting Knife, Hunting Knife |
| Марка стали клинка | 440A |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 440A |
| Матеріал накладки/ручки | Сандалове дерево |
| Матеріал руків'я | Сандалове дерево |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Кожа |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴



