Black Fox пропонує недорогі та надійні ножі для полювання й активного відпочинку. Розміри та товщина клинка дають змогу використовувати ніж із різним навантаженням без побоювань зламати або пошкодити його. Неіржавка сталь 440A забезпечує ефективність ножа в умовах вологості. Усі ножі комплектуються традиційними шкіряними піхвами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF-001SD |
| Мoдель. | Hunting Knife |
| Марка стали клинка | 440A |
| Матеріал руків'я | Дерево пака |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



