Великий міцний тактичний ніж, у якому простежуються риси знаменитої мачете «кукрі». Потужний широкий клинок, виготовлений зі сталі N690Co кобальт ванадій із товщиною 6 мм, можна використовувати як лопату, без побоювання, що він прогнеться або зламається. Спеціальне покриття клинка забезпечує йому додатковий захист і збільшує твердість до 72-75 HRC. Велика зручна ручка з підпальцевими виїмками зроблена з еластполімеру Forprene®, який не «боиться» температур від -40 °C до +150 °C, а також стійкий до сольової та кислотної корозії. Піхви виготовлені з балістичного нейлону, додатково мають відділення, що за розміром підходить для пістолетного магазину. Можуть бути встановлені на стегно (кріплення для пояса та еластичний ремінь на ногу), або ж на будь-який об'єкт системи MOLLE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FKMD |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX-9CM01 B |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Giorgio Danese |
| Довжина клинка, мм | 150 |
| Довжина загальна, мм | 280 |
| Комплектація | Ножни (1), Ремінь (1) |
| Мoдель. | Trakker, Trakker |
| Марка стали клинка | N690Co |
| Марка сталі/Матеріал клинка | N690Co |
| Матеріал накладки/ручки | Еластополімер Forprene® |
| Матеріал руків'я | Еластополімер Forprene® |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Нейлон |
| Обробка клинка/Покриття | Лійка |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Країна виробник | Італія, Італія |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 6 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Нейлон |
- Ціна: 10 000 ₴





