Ніж Helle Jegermester — це надійний мисливський ніж, який ідеально підійде для оброблення великої дичини. Найвищі різальні показники та тривале утримання заточування клинка забезпечує висококласна шведська неіржавка сталь Sandvik 12C27, а комфортне, безпечне та надійне утримання — об'ємна ручка з деревини берези з мідною гардою (захисним виступом).
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 135 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42 G |
| Мoдель. | Jegermester |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал руків'я | Карельська береза |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 450 ₴


