Helle Taiga — ніж зі знайомим і зрозумілою назвою. Відповідає йому, модель являє собою великий робочий ніж зі зручною ручкою. Ніж, придатний для робіт із великим зусиллям. Водночас модель має невелику вагу, що важливо за тривалого носіння.
Найвищі показники різання забезпечує високоякісна тришарова ламінована сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helle |
| Країна виробник | Норвегія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 126 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 505S |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 126 |
| Довжина загальна, мм | 250 |
| Комплектація | Ножни (1), Серветка (1), Гарантійний талон (1) |
| Мoдель. | Taiga, Taiga |
| Марка стали клинка | Ламінована неіржавка |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Ламінована неіржавка |
| Матеріал накладки/ручки | Береза |
| Матеріал руків'я | Береза |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Кожа |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,1 |
| Паковання | Подарункова коробка, Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 580 ₴


