Автор ножа, мандрівник Лес Страуд, спроєктував справжній ніж для виживання.
Helle Temagami ST — це ніж, пристосований для використання в екстремальних умовах. Ніж виготовлений із суцільної сталевої заготовки на всю довжину ножа. Дерев'яна ручка завбачливо закриває всю утримувальну частину ножа, даючи змогу комфортно утримувати його навіть за морозу. Виготовлений із висококласної ламінованої сталі, клинок обладнаний спеціальними насічками на обуху, що дають змогу надійно контролювати ніж у роботі. Для безпеки користувача на ручці є спеціальний захисний виступ (гарда), що перешкоджає випадковому зісковзуванню руки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helle |
| Країна виробник | Норвегія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 506S |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | Les Stroud |
| Довжина клинка, мм | 110 |
| Довжина загальна, мм | 230 |
| Комплектація | Ножни (1), Серветка (1), Гарантійний талон (1) |
| Мoдель. | Temagami ST, Temagami ST |
| Марка стали клинка | Ламінована неіржавка |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Ламінована неіржавка |
| Матеріал накладки/ручки | Карельська береза |
| Матеріал руків'я | Карельська береза |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Кожа |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Подарункова коробка, Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 650 ₴


