Клинок викуваний із дамаської сталі, у самого рикасо зображений ібіс — емблема найбільшої мережі збройових магазинів України. Колодка з гренадилу — особливої породи африканського чорного дерева.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 145 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | НІ-1 |
| Довжина клинка, мм | 145 |
| Довжина загальна, мм | 272 |
| Мoдель. | Ібіс, Ібіс |
| Марка стали клинка | Damascus |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Гренасил |
| Матеріал руків'я | Гренасил |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Кожа |
| Загальна довжина | 272 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 880 ₴






