Серія 500 від Morakniv — це універсальні робочі ножі для використання в будь-яких умовах. Ножі мають зручні, нековзні в руках ергономічні пластикові ручки. Завдяки пластиковій гарді унеможливлюється травмування та порізи під час роботи. Ручка витримує ударні навантаження й захищає пальці рук. Доступні версії з клинком, як із вуглецевої сталі, так і зі сталі Sandvik 12C27.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 91 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12147 |
| Мoдель. | 500 Series |
| Марка стали клинка | Вуглецева |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


