Серія Companion є наступним поколінням серії ножів Clipper. Її відмінність тільки в злегка видозміненому дизайні ручки — тепер на неї нанесено напис MORAKNIV. В іншому — це ті ж надійні/"робочі конячки/", практичні та ефективні в умовах будь-якого ступеня складності. Випускаються у варіантах, як неіржавкої, так і вуглецевої сталі.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 103 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12157 |
| Мoдель. | Companion |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал руків'я | Пластик + гума |
| Загальна довжина | 218 мм |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | pink |
| Чохол/ножини | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴


