Morakniv Pro Series — лінійка ножів, яка охоплює великий асортимент продукції, об'єднавши як багатоцільові ножі, так і спеціалізовані інструменти. У ній представлені оновлені версії ножів попередніх років, а також абсолютно нові моделі.
Основні особливості:
- Нова ергономічна ручка обладнана упорами на гарді та навершенні, яка забезпечує надійніше захоплення. Виготовлена з прогумованого термопластику TPE, зі вставками різних кольорів. Це дає змогу вибрати відповідний інструмент за кольором вставки, не витягаючи його з піхви.
- Оновлені пластикові піхви з механізмом кріплення на кліпсі дають змогу поєднати кілька піхв між собою, а також надійно закріпити їх на поясі.
- Клинки ножів серії Morakniv Pro традиційно виготовлені як із неіржавкої сталі Sandvik 12C27, так із вуглецевої сталі.
Morakniv Flex вирізняється тонким і гнучким клинком.
Призначений для розрізання пластику, гуми, силіконових і пінних ущільнювачів на з'єднаннях труб.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12248 |
| Додаткова інформація | Гнучкий мечок |
| Мoдель. | Flex |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал руків'я | Пластик + гума |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Блістер |
| Чохол/ножини | Пластик |
- Ціна: 800 ₴


