MORA Hunting Belly Opener — спеціалізований мисливський ніж, призначений для розкриття черевної порожнини тварини або риби без пошкодження внутрішніх органів. Характерний коротким клинком у формі гака. Виконаний із неіржавкої високовуглецевої сталі. Комплектується пластиковими, легко мийними, піхвами для зручності транспортування та носіння.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 63 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11453 |
| Мoдель. | Belly Opener |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴


