Серія ножів Kalasnikov від концерну Boker присвячена легендарному автомату Калашникова, який у різних модифікаціях залишається на озброєнні й донині є найбільш серійно виробленою автоматичною гвинтівкою в історії. Серія ножів Boker Plus Kalasnikov натхненна цією культовою зброєю з простим дизайном і максимальною функціональністю.
Залежно від модифікації моделі можуть виготовлятися з різних матеріалів, мати різні форми та кольори.
Ніж AKS 74 гармонійно об'єднав у собі риси штикового ножа автомата АК-74 (в приватності колодку) й оригінальний клинок списоподібної форми. Таке поєднання забезпечує одночасно високі показники різання, а також надійність і комфорт під час утримання. На ручку нанесені насічки та підпальцеві виїмки для додаткової фіксації ножа в руці. Але основною/"родзинкою/" ножа є підпружинений клинок, який автоматично висувається під час натискання кнопки на ручці.
Основною відмінністю моделі AKS 75 Damast є клинок із дамаської сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01KALS75DAM |
| Додаткова інформація | Кліпса, отвір під темляк |
| Мoдель. | AKS 74 |
| Марка стали клинка | Damascus |
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 6 750 ₴


