Керамбіт — ніж із вигнутим клинком і заточуванням за увігнутим боком, що слугує для нанесення посічених ударів. Перед вами — невеликий, міцний і надійний ніж-керамбіт в інтерпретації дизайнера Чада Лос Баноса.
З одного боку колодки в цього ножа накладка з текстилю G-10 з насічкою, яка не дасть вологій долоні ковзати. Інша сторона — сталева пластина, у якій вирізаний замок ножа — «фрейм-лок».
Вигнутий клинок зі сталі 440С покритий титаном, його вістря має форму, подібну до японської танто. Колодка закінчується кільцем із підпружиненим карабіном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 74 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO580 |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | Chad Los Banos |
| Довжина клинка, мм | 74 |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Додаткова інформація | Кільце-карабін, Кільце-карабін |
| Комплектація | Ключ шестигранний (1) |
| Мoдель. | CLB Kerambit, CLB Kerambit |
| Марка стали клинка | 440C |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 440C |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Склотекстоліт G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Загальна довжина | 196 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴


