Серія кишенькових ножів BlackFox Pocket Knife містить невеликі складані ножі, які елементарно знайдуть своє місце в кишені, на поясі або рюкзаку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black Fox |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF-105 |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 200 |
| Додаткова інформація | Темляк, Темляк |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Комплектація | Темляк (1) |
| Мoдель. | Pocket Knife, Pocket Knife |
| Марка стали клинка | 440B |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 440B |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴


