Chill є ще одним роздумів на тему джентльменського ножа авторства американського дизайнера Ер Джей Мартіна. М'які лінії клинка та ручки чудово гармоніюють із чудовими різальними характеристиками цього інструмента для щоденного носіння. Компактний клинок виготовлений із неіржавкої сталі 8Cr13MoV і обладнаний спеціальним виступом — фліпером біля основи різальної крайки. Завдяки йому ніж дуже легко приводиться в відкрите положення простим натисканням на нього вказівним пальцем. Ручка виготовлена з практичного, легкого та надзвичайно міцного склотекстоліту G-10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 79 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3410 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайнер | RJ Martin |
| Довжина клинка, мм | 79 |
| Довжина загальна, мм | 178 |
| Додаткова інформація | Клипса |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Chill, Chill |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Bead Blast |
| Загальна довжина | 178 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


