Kershaw CQC — це серія ножів із дизайном від всесвітньо відомої компанії Emerson. Завдяки універсальній конструкції та клинку з неіржавкої сталі 8Cr13MoV або інструментальної D2 з обробленням стоунвош і сатинованим поліруванням є універсальним інструментом для різноманітних побутових потреб. Колодка ножа зі сталі та склотекстоліту G-10, що має анатомічно вигнутий контур, забезпечує надійний і водночас комфортний хват навіть у вологих руках. Запатентований виступ на обуху (фліпер) або плашка слугують для миттєвого витягання клинка зачепом за кишеню. Завдяки надійності та застосуванню якісних матеріалів ножі Kershaw CQC будуть корисні практично в будь-якій життєвій ситуації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6034T |
| Дизайнер | Ernest Emerson |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 197 |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса, скоба Емерсона |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | CQC, CQC |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin, SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Відкривання ножа | Вейв, Рифлена шайба (Thumb Disk) |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 840 ₴




