Цей сучасний ніж зі «солодкою» назвою є чудовим інструментом для щоденного носіння. Він, як і багато інших моделей Kershaw, обладнаний технологією пружного клинка SpeedSafe®, що дає змогу надати ніжу у робочий стан одним дотиком до фліпера (виступи біля основи клинка). Лита ручка з зміцненого скловолокном нейлону, завдяки особливій рельєфній поверхні, комфортно лежить у руці навіть у найбільш вологу погоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1830 |
| Дизайнер | Ken Onion |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина загальна, мм | 187 |
| Додаткова інформація | Клипса, Клипса |
| Мoдель. | Oso Sweet, Oso Sweet |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | GFN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 187 мм |
| Відкривання ножа | Асист |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴




