
Ніж Mcusta Kamon Fuji Money Clip із затискачем для купюр
3 080 ₴
- В наявності
- Код: 23701146
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витонченість і функціональність — так можна описати ножі лінійки Kamon від Mcusta.
Високоякісні матеріали, акуратність виконання й престижний вигляд властиві всій серії.
Kamon у перекладі з японської означає "герб". Ножі цієї серії прикрашені гербами відомих історичних особистостей.
На ручці стилізоване зображення гліцинії — традиційного герба відомого далеко за межами Японії клану Фудзивара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mcusta |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 50 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC-0084 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 50 |
| Довжина загальна, мм | 120 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Kamon, Kamon |
| Марка стали клинка | AUS-8 (8A) |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AUS-8 (8A) |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Матеріал руків'я | Неіржавка сталь 420J2 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴

