Mcusta Sengoku MC-018 — лінійка якісних японських складаних ножів для щоденного використання.
Система тефлонових шайб гарантує плавне витягання клинка.
У серії D (з клинками з дамаської сталі) ніж приводиться в робоче положення за допомогою шпеника.
Клинки з VG-10 для цієї мети мають спеціальний отвір у кореневій частині обуха.
Також є нова лінійка з клинками зі сталі SPG2 у три шари.
Текстуровані накладки на колодку виготовлені з мікарти або пакавуда — залежно від моделі. Є підпальцева виїмка для надійнішого хвату та отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mcusta |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC-0181D |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 94 |
| Довжина загальна, мм | 213 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Комплектація | Чехол (1) |
| Мoдель. | Sengoku, Sengoku |
| Марка стали клинка | Дамаська VG-10 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Мікарта |
| Матеріал руків'я | Мікарта |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Чехол - нейлон/кожа |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Чехол - нейлон/кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 960 ₴







