Ножі Tradition мають традиційну форму ручки, а також клинок у формі бурштину, і можуть бути використані в найрізноманітніших ситуаціях — від пікніка до полювання. З 1980-го року в колекції Tradition налічується дванадцять розмірів, 1-12. Зараз номери 1 і 11 не випускаються.
У розмірах 6-12 клинок надійно фіксуються у відкритому положенні завдяки системі замикання Virobloc®, створеної Марселем Опинелом у 1955 році.
Для поціновувачів оригінальних речей компанія Opinel підготувала спеціальну лінійку ножів No8 серії Tradition з тематичними гравіюваннями колодки на мисливську та рибальську тематику.
Чудовий подарунок для поціновувача справжніх чоловічих забав та активного відпочинку!
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002333 |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 190 |
| Мoдель. | Engraved, Engraved |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Дуб |
| Матеріал руків'я | Дуб |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Virobloc, Virobloc |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,5 |
| Паковання | Немає, немає |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 714 ₴


