Ножі Tradition мають традиційну форму ручки, а також клинок у формі бурштину, і можуть бути використані в найрізноманітніших ситуаціях — від пікніка до полювання. З 1980-го року в колекції Tradition налічується дванадцять розмірів, 1-12. Зараз номери 1 і 11 не випускаються.
У розмірах 6-12 клинок надійно фіксуються у відкритому положенні завдяки системі замикання Virobloc®, створеної Марселем Опинелом у 1955 році.
Одна з найпопулярніших моделей — Inox No8 отримала подальший розвиток у формі різних варіантів виготовлення ручки. Тепер Ви можете вибрати найбільш придатний для себе матеріал ручки — дуб, горіх, оливкове дерево або оленя ріг
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Колір | Оливковий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001004 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 190 |
| Додаткова інформація | Точило в комплекті, Точило в комплекті |
| Мoдель. | Classic woods and Precious, Classic woods and Precious |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Оливкове дерево |
| Матеріал руків'я | Оливкове дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Шкіряний чохол |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Virobloc, Virobloc |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,7 |
| Паковання | Подарункова коробка, Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряний чохол |
- Ціна: 1 470 ₴




