Ножі Tradition мають традиційну форму ручки, а також клинок у формі бурштину, і можуть бути використані в найрізноманітніших ситуаціях — від пікніка до полювання. З 1980-го року в колекції Tradition налічується дванадцять розмірів, 1-12. Зараз номери 1 і 11 не випускаються.
У розмірах 6-12 клинок надійно фіксуються у відкритому положенні завдяки системі замикання Virobloc®, створеної Марселем Опинелом у 1955 році.
Ножі цієї серії обладнані клинками зі шведської сталі Sandvik 12C27 чудової якості та виняткової твердості в 57-58 одиниць за шкалою Роквелла, у такий спосіб гарантуючи бездоганні характеристики різання, антикорозійний захист і легке заточування.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002022 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 190 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Stainless steel, Stainless steel |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Горіх |
| Матеріал руків'я | Горіх |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Virobloc, Virobloc |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 651 ₴


