Ножі Tradition мають традиційну форму ручки, а також клинок у формі бурштину, і можуть бути використані в найрізноманітніших ситуаціях — від пікніка до полювання. З 1980-го року в колекції Tradition налічується дванадцять розмірів, 1-12. Зараз номери 1 і 11 не випускаються.
У розмірах 6-12 клинок надійно фіксуються у відкритому положенні завдяки системі замикання Virobloc®, створеної Марселем Опинелом у 1955 році.
Ножі із серії No 8 VRI стануть вірними помічниками всім мандрівним і подорожуючим.
До нової колекції входять ножі під назвою Hiking, Biking і Skiing з лазерним гравіюванням на колодки, присвяченої цим різновидам гірського спорту.
Шведська неіржавка сталь Sandvik 12C27, яка використовується для виробництва клинків, ефективно протистоїть корозії.
Традиційно використовується надійний замок Virobloc.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002188 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 190 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Hiking, Biking, Skiing, Hiking, Biking, Skiing |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Бук |
| Матеріал руків'я | Бук |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Virobloc, Virobloc |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,5 |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 521 ₴


