Цей ніж створений спеціально для зрізання й очищення грибів. Його тонкий вигнутий клинок із неіржавкої сталі Sandvik 12C27 має серейтор на своєму обуху для зняття верхнього шару гриба. Ручка з букового дерева покрита натуральним лаком, крім того, на її кінчику є щіточка для видалення пилу та ґрунтів із поверхні гриба.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001252 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 220 |
| Додаткова інформація | Щітка для очищення грибів, Щітка для очищення грибів |
| Мoдель. | Mushroom, Mushroom |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Бук |
| Матеріал руків'я | Бук |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Virobloc, Virobloc |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,3 |
| Паковання | Немає, немає |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴



