Ножі Effile зовні істотно відрізняються від ножів серії Tradition — це філейні ножі. Для зручності в утриманні ручка звужена від центру до кінця. Клинок досить гнучкий, тому такі ножі не призначені для важкої роботи з великими зусиллями. Проте, завдяки неіржавкій сталі шведського виробництва Sandvik 12C27, такі ножі ідеально підходять для оброблення будь-якої риби та активно використовуються рибалками. Ніж надійно фіксується у відкритому положенні завдяки системі замикання Virobloc®
У цій моделі ручка — у традиційному буковому виготовленні.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 000519 |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 150 |
| Довжина загальна, мм | 310 |
| Мoдель. | Effile Beech, Effile Beech |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал накладки/ручки | Бук |
| Матеріал руків'я | Бук |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Virobloc, Virobloc |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,7 |
| Паковання | Немає, немає |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 756 ₴


