Boy — така назва дістала нову модель торгової марки SKIF. Цей ніж, призначений насамперед для щоденного носіння, легко та швидко приводиться у відкрите положення однією рукою за допомогою шпеника або фліпера. Сам фліпер слугує додатковим упором. Також для зручності утримання й контролю передбачені упор під великий палець контрольованої руки та насічки на замку лайнерлок. Покриття клинка, виготовленого зі сталі 8Cr14MoV, забезпечує додатковий захист поверхні. Матеріал клинка дає змогу не тільки довго утримувати гостроту різальної крайки, але й легко та швидко поправити різальну крайку навіть у польових умовах.
Доступно три варіанти колірного виконання накладок, виготовлених із міцного склотекстоліту G10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Колір | Оливковий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IS-008OG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 200 |
| Додаткова інформація | Кліпса, отвір під темляк, фліпер |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Boy, Boy |
| Марка стали клинка | 8Cr14MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr14MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Сталь/склотекстоліт G10. Колір — оливковий |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Olive Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






