SKIF Hamster — зручний багатофункційний ніж, призначений для великого спектра різних робіт. Клинок, виготовлений із популярної сталі 8Cr14MoV, легко заточується й досить довго утримує гостроту різальної крайки. Відкривання однією рукою за допомогою двостороннього шпеника, захисне покриття «стоунвош», накладки з міцного склотекстоліту G10, а також кріплення для темляка — всі ці характеристики говорять про те, що нова модель SKIF Hamster стане надійним помічником своєму майбутньому власнику.
Доступно три варіанти колірного виконання накладок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IS-003B |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 205 |
| Додаткова інформація | Кліпса, отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Hamster, Hamster |
| Марка стали клинка | 8Cr14MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr14MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Сталь/склотекстоліт G10. Колір чорний |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






