SKIF Mouse — ніж для щоденного носіння, з формою клинка, що дає змогу використовувати його не тільки для різання, але й для проколювання. Додаткова зручність під час використання забезпечується завдяки підпальцевій виїмці та упору для великого пальця, що утримує руки. Дрібне рифлення накладок на ручку, виготовлених зі склотекстоліту G10, забезпечує надійне утримання. Клинок виготовлений зі сталі 8Cr14MoV. Клинок відкривається однією рукою за допомогою двостороннього шпеника та фіксується у відкритому положенні замком лайнерлок. Кліпса передбачає глибоку посадку в кишенях одягу. Також передбачений отвір під темляк.
Модель доступна з трьома варіантами кольору накладок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IS-001OR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 200 |
| Додаткова інформація | Кліпса, отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Mouse, Mouse |
| Марка стали клинка | 8Cr14MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr14MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Сталь/склотекстоліт G10. Колір оранжевий |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Orange |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






