Cash Card — компактний і легкий складаний ніж для щоденного носіння. Клинок типу clip-point виготовлений зі сталі 8CR13MOV і витягується за допомогою отвору в обуху. Колодка виготовлена з неіржавкої сталі та перфорована отворами для зниження загальної ваги ножа. Кишенькова кліпса може використовуватися як затискач для грошей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SOG-EZ1-CP |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 70 |
| Довжина загальна, мм | 156 |
| Додаткова інформація | Клипса |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Cash Card, Cash Card |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 156 мм |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴




