Ніж SOG KeyTron — більше, ніж просто ніж. Ця модель поєднує в собі ніж, органайзер для ключів і відкривачку для пляшок, показово, що весь цей функціонал втілений у компактних габаритах (134 мм). Колодка виготовлена з неіржавкої сталі — міцного матеріалу, що надає додаткову міцність конструкції ножа. Клинок зі сталі 5Cr5MoV твердістю 54-56 HRC добре тримає заточення й має корозійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 45 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SOG-KT1001-CP |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 45 |
| Довжина загальна, мм | 134 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | New KeyTron, New KeyTron |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 134 мм |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 54-56 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928 ₴


