Модель Ambitious на низці з іншими, Tenacious, Persistence і Resilience, становлять серію бюджетних ножів Value.
Залежно від моделі клинок Spyderco Ambitious може бути зроблений із високовуглецевої сталі 8Cr13MoV або порошкової сталі S35VN і мати звичайний або серейторний тип різальної крайки. Крім цього, клинок може мати black oxide оброблення або сатиновий фініш.
Мета Value — надати покупцеві можливість придбати висококласний ніж у фірмовому стилі, з насічками на обуху клинка, замком/"лайнерлок/", каркасною конструкцією, накладками на колодки з G-10 або FRN за максимально доступною ціною.
Безпосередньо Ambitious — це функціональний робочий ніж розміром із долоню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 57 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C148GP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Eric Glesser |
| Довжина клинка, мм | 57 |
| Довжина загальна, мм | 148 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Ambitious, Ambitious |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 148 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴



