Нещодавно оновлена Cara Cara Rescue 2 — це чудовий рятувальний інструмент за дуже доступною ціною. Сталевий каркас ручки в поєднанні з FRN-накладками з текстурованою поверхнею забезпечує ідеальне поєднання легкої ваги та зручного схоплення навіть у найекстремальніших ситуаціях. Клинок із серейторним заточуванням, повний клин від обуха передбачливо заокруглений у наконечнику, щоб не поранити людину під час рятувальних операцій.
На додаток до всього ножа обладнаний 4-позиційною кліпсою, що робить ніж універсальним і для правші, і для лівші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BY17SOR2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 100 |
| Довжина загальна, мм | 221 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Cara Cara Rescue2, Cara Cara Rescue2 |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 221 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Серейтор, Серрейтор |
| Товщина клинка, мм | 2,9 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Жовтогарячий |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴



