Spyderco ClipiTools — спеціальна лінійка надкомпактних ножів-мультитулів, яка поєднує звичайний клинок із неіржавкої сталі з додатковим функціональним і зручним інструментом і все це в мініатюрному розмірі, доповнених кліпсою для швидкої доступності.
Ножі Spyderco ClipiTools виготовлені з неіржавкої сталі з чудовим припасуванням, обробленням та увагою до деталей. Всі моделі мають основне лезо та додатковий інструмент — викрутка з відкривачкою. Поглиблення для пальця (choil) в основі леза захищає від випадкового закриття під час використання та забезпечує безпечний, контрольований хват.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C208GP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 89 |
| Довжина загальна, мм | 201 |
| Кишенькова кліпса | Двопозиційна |
| Мoдель. | Clipitool Standard, Clipitool Standard |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 8,4 |
| Товщина леза | 8.4 мм |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴





