Складной нож Spyderco Drunken — результат першої спільної роботи компанії з відомим ножовим дизайнером Дмитрієм Сінкевичем, який учергове успішно довів своє вміння поєднувати художній дизайн і неперевершену майстерність із практичністю.
Клинок типу Drop Point має високі прямі спуски, виготовлений із порошкової сталі CPM-S90V і витягується за допомогою фірмового отвору SpydercoTM Round Hole. Надійна фіксація клинка відбувається завдяки замку R.I.L. (Chris Reeve Integral Lock), він же модифікований Frame Lock. У моделі Drunken використовується комбінація зі сталевого лайнера, а також накладок колодки з вуглецевого волокна й титанового сплаву. Титанова накладка колодки — фрезерована, з фігурними виїмками для полегшення ваги ножа. Текстура колодки, що схожа на перекошені хвилі, послугувала причиною такої оригінальної назви («drunken» — п'янкий, косий). Для комфортнішого щоденного носіння передбачена кишенькова кліпса глибокого носіння й отвір для кріплення темляка. Кишенькова кліпса, осьовий гвинт і проставка (backspacer), у якій розташований отвір під темляк, також виготовлені з титанового сплаву, анодованого в синій колір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Колір | Синій |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C235CFTIP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Dmitry Sinkevich |
| Довжина клинка, мм | 88 |
| Довжина загальна, мм | 203 |
| Додаткова інформація | Отвір для темляка, Отвір для темляка |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Drunken, Drunken |
| Марка стали клинка | CPM-S90V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM-S90V |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, Титан |
| Матеріал руків'я | Вуглеволокно/титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Тайвань, Тайвань |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 30 710 ₴







