Ніж Efficient об'єднує в собі всі найкращі якості виробів компанії Spyderco, але водночас доступний для майже будь-якого сімейного бюджету. Компактний і ергономічний, він має клинок типу "drop-point", який виготовлений із високовуглецевої неіржавкої сталі 8Cr13MoV. Так само в ножі передбачений фірмовий отвір "Round Hole", що дає змогу відкрити ніж як однією, так і двома руками. Біля основи обуха ножа нанесена насічка для підвищення контролю ножа за точного нарізання. Ручка має накладки з міцного, нековзного матеріалу G-10. Лайнери виготовлені з неіржавкої сталі. Вони слугують основою для надійного замикального механізму Liner Lock. На ручці передбачене чотирипозиційне кріплення для кліпси, для зручнішого носіння та вилучення ножа. Також є отвір для темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C216GP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина загальна, мм | 180 |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса |
| Кишенькова кліпса | Двопозиційна |
| Мoдель. | Efficient, Efficient |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,0 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 3 210 ₴



