Модель Manix, що вирізняється високою міцністю, отримала друге втілення з декількома принциповими удосконаленнями. По-перше, сталь У цій моделі Manix 2 клинок виготовлений зі сталі CTS-BD1N. Форма клинка залишилася незмінною, хоча фірмовий круглий отвір збільшений до 14 міліметрів. Другою принциповою зміною став замок замикання. Manix 2 обладнаний високоміцним замком Ball Bearing Lock®, що надійно замикає ніж завдяки пружному важелю. Ручка виготовлена з FRCP — Fiberglass reinforced co polymer чорного кольору та дуже надійно утримується долонею за будь-яких погодних умов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C101PBK2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Eric Glesser |
| Довжина клинка, мм | 86 |
| Довжина загальна, мм | 204 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Manix 2 Black, Manix 2 Black |
| Марка стали клинка | CTS-BD1 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS-BD1N |
| Матеріал накладки/ручки | FRCP (fiberglass reinforced co-polymer) |
| Матеріал руків'я | FRCP (fiberglass reinforced co-polymer) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | США, США |
| Тип замка | Ball Bearing Lock, Ball Bearing Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 260 ₴



