Модель Manix, що вирізняється високою міцністю, отримала друге втілення з декількома принциповими удосконаленнями. По-перше, сталь У Manix 2 клинок виготовлений з порошкової сталі CPM S30V, яка набагато довше тримає заточування. Форма клинка залишилася незмінною, хоча фірмовий круглий отвір збільшений до 14 міліметрів. Другою принциповою зміною став замок замикання. Manix 2 обладнаний високоміцним замком Ball Bearing Lock®, що надійно замикається, завдяки пружному важелю. Незмінною залишилася ручка з вкрай практичного та довговічного склотекстоліту G-10. За будь-якої погоди ніж буде надійно та комфортно утримуватися рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 98 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C95GP2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 98 |
| Довжина загальна, мм | 227 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Manix 2, Manix 2 |
| Марка стали клинка | CPM-S30V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM S30V |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 227 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Ball Bearing Lock, Ball Bearing Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 040 ₴



