Ніж Military один із найбільших серед моделей Spyderco. У розкритому положенні він має довжину 245 мм, за довжини клинка 102 мм. Довжина колодки 140 мм. Маса ножа 120 грамів. Досягається цього тим, що плашки колодки виготовлені зі склотекстоліту марки G10. Якіх або металевих деталей (за винятком титанового пластинчастого фіксатора, врізаного в одну з плашок) у колодці ножа немає.
Клинок цієї моделі має отвір для відкривання збільшеного діаметра (14 мм) для можливості відкривання в рукавичці або в екстремальних умовах.
Замок Liner-lock фіксує клинок дуже надійно, а для зручності під час складання ножа на торці лайнера зроблена насічка для кращого контакту з подушечкою пальця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C36GPE |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 100 |
| Довжина загальна, мм | 240 |
| Додаткова інформація | Клипса |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Military, Military |
| Марка стали клинка | CPM-S30V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM S30V |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Склотекстоліт G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,7 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 520 ₴



